Zapisy

KLUB SPORTOWY „OBUWNIK” W PRUDNIKU

Prowadzi nabór dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 1998–2004.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy,czwartki i piątki (od 16.30 do 18.00) na torach łuczniczych w Prudniku, ul.Łucznicza 1, a w sezonie halowym na hali OSiR przy hotelu Olimp.

*Treningi w grupie dzieci i młodzieży mają na celu dostarczyć dzieciom zabawy strzelaniem z łuku. W miarę postępów w nauce strzelania dzieci stają się zawodnikami i rozpoczynają starty w zawodach. Z czasem awansują do grupy wyczynowej i uczestniczą w zawodach krajowych i międzynarodowych.

*Zajęcia prowadzą trenerzy Kazimierz Kocik (tel. 501257499), trener medalistów MŚ, ME i MP. Uczestnicy zajęć otrzymują sprzęt klubowy, wraz z umiejętnościami następuje wymiana sprzętu ze szkoleniowego na wyczynowy.
KS Obuwnik prowadzi stałe zapisy do sekcji łuczniczej.

* Wady wzroku, różny ciężar i wysokość ciała płaskostopie , skrzywienia kręgosłupa nie stanowią przeszkody w podjęciu treningów. Warunkiem przyjęcia osoby chcącej wyczynowo uprawiać tą dyscyplinę sportu jest deklaracja regularnego uczestniczenia w zajęciach szkoleniowych, opłacenie składek członkowskich , pozytywne przejście badań sportowo – lekarskich.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy się kontaktować telefonicznie z trenerami.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!